2008/01/20

Skok w nieznane - Leap of faithPoruszająca historia o potędze kłamstwa, zdradzie, zaufaniu i o młodej kobiecie, która przezwycięża stojące na jej drodze przeszkody.

Marie-Ange dorasta we Francji, otoczona miłością i luksusem. Wypadek samochodowy, w którym giną jej rodzice i brat, kładzie kres beztroskiemu dzieciństwu. Dziewczynka zostaje wysłana do Ameryki pod opiekę starej, zgorzkniałej ciotki. Jedyną pociechą w smutnym życiu Marie-Ange jest przyjaźń z Billym. Ale to nie on zostanie jej mężem.

Po dwudziestych pierwszych urodzinach dziewczyna dowiaduje się, że jest dziedziczką wielkiego majątku. Wreszcie może wrócić do Francji. Dorosłość przynosi jej wiele szczęścia, niestety tylko do czasu, gdy odkryje oszustwo ciążące na jej życiu.

[Świat Książki, 2005]

W pięćdziesiątym drugim bestselerze Danielle Steel opowiada poruszającą historię o kłamstwie, zdradzie i o młodej kobiecie, która przezwycięża stojące na jej drodze przeszkody.

Marie-Ange Hawkins dorasta w warunkach, o jakich więkzość dzieci może tylko marzyć. Cieszy się miłością bliskich, urokiem francuskiej wsi oraz luksusem życia w pięknym zamku. Tragiczny wypadek samochodowy, w którym giną jej rodzice i brat, kładzie kres beztroskiemu dzieciństwu. Mała Marie-Ange zostaje wysłana do Ameryki pod opiekę jedynej krewnej, samotnej i zgorzkniałej ciotki jej ojca. Jedyną pociechą w smutnym życiu jest dla dziewczynki przyjaźń z mieszkającym w pobliżu chłopcem, Billym, którego poznała w szkole.

Tuż po dwudziestych pierwszych urodzinach dziewczyna dostaje informację z banku, że jest dziedziczką wielkiego majątku, który pozostawił ojciec. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by mogła wrócić do Francji. Dorosłe życie przynosi jej wiele szczęścia, niestety, tylko do czasu, gdy musi zdobyć się na desperacki krok, od którego zależy życie jej i jej dzieci.

[Świat Książki, 2001]

wydawnictwo: Bertelsmann Media, 2005
waga: 122 g
Wydawnictwo: LIBROS
Oprawa: Miękka
Format: 11x17cm
Ilość stron: 208
ISBN: 8373918140
Tytuł oryginału: LEAP OF FAITH
Tłumacz: Gadowska-Dobrzańska Anna

Brak komentarzy: